Strona główna|Oferta|Katalogi|Nowe produkty|Aktualności|Ogólne warunki sprzedaży
Homekontakt z firmą Rectus Polska
szybkozłącza akcesoria
pneumatyczne
pneumatyka
Pneumax
elektrozawory
procesowe
armatura
przemysłowa
hydraulika instrumentation
rectus@rectus.pl rqs@rqs.pl pneumax@pneumax.pl pneumax@pneumax.pl pneumax@pneumax.pl rectus@rectus.pl akp@rectus.pl

RECTUS Polska - wykaz numerów telefonów stacjonarnych :


Dział Realizacji Zamówień :


Fakturowanie i realizacja zamówień :

Region I : woj. śląskie, małopolskie, podkarpackie i świętokrzyskie
+48 33 857 98 14 - Natalia Ligocka, z-ca kierownika Biura Obsługi Klienta, specjalistka ds. sprzedaży, n.ligocka@rectus.pl

Region II : woj. lubuskie, wielkopolskie, dolnośląskie i opolskie
+48 33 857 98 12 - Magdalena Marek, specjalistka ds. sprzedaży, m.marek@rectus.pl

Region III : woj. łódzkie, mazowieckie, podlaskie i lubelskie
+48 33 472 49 26 - Dorota Lebioda, specjalistka ds. sprzedaży, d.lebioda@rectus.pl

Region IV : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie i warmińsko - mazurskie
+48 33 857 98 19 - Patrycja Wnuk, specjalistka ds. sprzedaży, p.wnuk@rectus.pl


Dostawy towarów i spedycja
+48 33 857 98 15 - Ewa Orawska, specjalistka ds. dostaw i spedycji, dostawy@rectus.pl
+48 33 472 49 25 - Dominika Krzyształa, menedżer ds. importu, import@rectus.pl


Kierownik Biura Obsługi Klienta
+48 33 857 98 13 - Dorota LEBIODA, d.lebioda@rectus.pl


Dział FLUID CONNECTORS
[RQS, Conexa, Faster, F.O.R., PI.EFFE.CI, Rectus, Talkob, Tema, Fastest]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe


Doradztwo techniczne i ofertowanie dla produktów Conexa, Faster, F.O.R., PI.EFFE.CI, Rectus, Talkob, Tema i Fastest :

+48 33 857 98 17 - Sylwester Osip, menedżer produktu, s.osip@rectus.pl

Doradztwo techniczne i ofertowanie dla produktu RQS :

+48 33 472 49 22 - Mariana Zubik, menedżer produktu RQS, m.zubik@rectus.pl
+48 33 472 49 21 - Robert Wojtaszek, menedżer produktu RQS, r.wojtaszek@rectus.pl


Dział PNEUMATIC AUTOMATION
[PNEUMAX, ACL, M&M, Turbo, RSG]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


Doradztwo techniczne i ofertowanie :

Polska zachodnia : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie, dolnośląskie

+48 33 472 49 46 - Marek Gibas, menedżer produktu : ACL, M&M i Turbo, m.gibas@pneumax.pl
+48 33 472 49 47 - Krzysztof Ceranowicz, menedżer produktu RSG, k.ceranowicz@pneumax.pl

Polska wschodnia : woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie

+48 33 472 49 43 - Remigiusz Szatkowski, menedżer ds rozwoju sieci dealerskiej, r.szatkowski@pneumax.pl
+48 33 472 49 44 - Maciej Startek, z-ca kierownika działu Pneumatic Automation, menedżer produktu Pneumax, m.startek@pneumax.pl


Inżynier ds. szkoleń i wsparcia technicznego
+48 33 472 49 42 - Seweryn Moczko, s.moczko@pneumax.pl


Kierownik Działu Pneumatic Automation
+48 33 472 49 04 - Michał JASIŃSKI, m.jasinski@pneumax.pl


Dział ARMATURY PRZEMYSŁOWEJ
[Omal, RQS, AKO, Ceap, DVC]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


Doradztwo techniczne i ofertowanie :

Region I - Polska południowa : woj. śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
+48 33 472 49 36 - Grzegorz Franiak, menedżer produktu : Omal i DVC, g.franiak@pneumax.pl

Region II - Polska zachodnia : woj. wielkopolskie, lubuskie, dolnośląskie i opolskie
+48 33 472 49 38 - Piotr Szendzielarz, menedżer produktu : RQS Flowinn, p.szendzielarz@pneumax.pl

Region III/IV - Polska północna i wschodnia : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko - pomorskie, warmińsko - mazurskie, podlaskie,
mazowieckie, łódzkie, lubelskie :
+48 33 472 49 37 - Paweł Wąchała, menedżer produktu : RQS, AKO, Ceap, p.wachala@pneumax.pl



Dział INSTRUMENTATION
[AS-Schneider, Bourdon Haenni, Bulk, Classic Filters, DK-Lok, O'Brien, Rury, Sami, Serto, Tescom]

oferty, doradztwo techniczno - handlowe :


Doradztwo techniczne i ofertowanie :

Polska zachodnia : woj. zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko - mazurskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko - pomorskie, dolnośląskie
+48 33 472 49 32 - Dominik Gągola, specjalista ds sprzedaży, d.gagola@rectus.pl
+48 33 472 49 31 - Szymon Raczyński, menedżer produktu, sz.raczynski@rectus.pl

Polska wschodnia : woj. podlaskie, mazowieckie, lubelskie, łódzkie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie
+48 33 472 49 34 - Paweł Heczko, specjalista ds sprzedaży, p.heczko@rectus.pl
+48 33 472 49 33 - Szymon Kabus, menedżer produktu, sz.kabus@rectus.pl


Menedżer d/s sprzedaży na rynki czeski i słowacki / Obchodně technický manažer zastoupení pro Českou a Slovenskou Republiku
+48 33 472 49 31 - Szymon Raczyński, menedżer produktu, obsługa rynków : czeskiego i słowackiego, sz.raczynski@rectus.pl


Kierownik działu Instrumentation
+48 33 857 98 05 - Marek BORKOWSKI, m.borkowski@rectus.pl -


Inne działy:


Magazyn, Logistyka, Ekspedycja : sales@rectus.pl, +48 33 472 49 62

Księgowość : ksiegowosc@rectus.pl, +48 33 472 49 71

Fax : faks@rectus.pl, +48 33 857 98 08


Mapa dojazdowa do RECTUS Polska

RECTUS POLSKA Sp. z o.o.,zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku - Białej, VIII Wydział Gospodarczy
ul.Firmowa 14, Gumna, 43-426 Dębowiectel. +48 33 85-79-800, +48 33 472-49-00fax +48 33 85-79-808
KRSnr 0000165459|NIP651-15-46-269|REGON276455904|kapitał zakładowy 50.000 PLN
DO GÓRY